ІХ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство»

26 жовтня 2021

Конгрес «Прибуткове свинарство» давно відомий не лише в Україні, але й за її межами. Адже щорічно до нього долучається понад 1000 учасників з різних куточків країни та світу. Серед них — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій.

Організаторами заходу виступають Асоціація свинарів України (АСУ), Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР), компанія «Дикун». Подія буде проходити за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За майже десятилітню історію свого існування, Конгрес «Прибуткове свинарство» давно перетворився із важливого галузевого заходу на зустріч друзів і колег. Під час якої можна не лише знайти однодумців, а й поспілкуватися на важливі теми. З року в рік кількість учасників лише зростає.

Цьогоріч конгрес не відступатиме від усталених «правил» — обговорення найактуальніших питань галузі, презентація найдієвіших та найсучасніших підходів у свинарстві, якими ділитимуться провідні експерти України та світу.

Якщо Ви:

  • хочете почути відповіді на запитання, які турбують саме Вас;
  • відверто поспілкуватися з представниками державних інституцій (Мінагрополітики, Держпродспоживслужба);
  • дізнатися про найсучасніші технологічні рішення для ефективізації виробництва;
  • започаткувати нову співпрацю;
  • знайти однодумців і нових колег по галузі —

До зустрічі на ІХ Міжнародному конгресі «Прибуткове свинарство»!