Аграрна поїздка до Грузії

26 жовтня 2021

Грузія, Східноєвропейський молочний конгрес

Тбілісі - Казбегі - Кахетія - Сігнагі

13 - 18 березень 2017 р.

Грузія – незвичайна країна з самобутньою культурою, давньою історією та привітними людьми. Це земля снігових вершин, темних лісів і бурхливих річок. Розташована вона на сході Чорноморського узбережжя. На півночі межує з Росією, на сході і південному сході — з Азербайджаном і Вірменією, на півдні — з Туреччиною, на заході омивається водами Чорного моря. Велика частина території гориста, близько третини вкрита густими лісами. Головний хребет Кавказьких гір формує північний кордон країни, там же знаходяться найвищі точки Грузії, головна з яких — гора Шхара (5068 м). Малий Кавказький хребет займає південну частину Грузії, однак тут висота гір рідко перевищує 3000 м. Столиця країни - Тбілісі.

Провідна роль в сільському господарстві Грузії як і раніше належить виноградарству, розвинене плодівництво. Посіви зернових (пшениця, кукурудза, ячмінь). Розвинене тваринництво - м'ясо-молочне скотарство, вівчарство, свинарство, птахівництво. Більше половини підприємств розташовані в містах Тбілісі, Руставі (Східна Грузія) і Кутаїсі (Західна Грузія).

Відвідування Східноєвропейського молочного конгресу - щорічний захід, який є ареною для переговорів та заключення ділових угод. Цього року тут будуть представлені більше 20 країн Східної Європи та лідируючі компанії на молочного ринку Грузії.

За детальною інформацією звертайтесь: info@dykuntours.com