Аграрна поїздка до США

26 жовтня 2021

Тур по рослинництву в США

Маршрут поїздки: Чикаго - Беттендорф - Медісон - Чикаго - Нью-Йорк.

14 - 19 червня 2017 року

Серед інших штатів, Айова та Іллінойс посідають перше та друге місце за виробництвом сої, а також за вирощуванням кукурудзи та пшениці. природньо-кліматичні умови штатів близькі до українських. Саме тому наша поїздка передбачає відвідування цих двох штатів.

У програмі поїздки відвідування високо технологічних та високо продуктивних підприємств, які спеціалізуються на рослинництві. А також, завод по виготовленню техніки для рослинництва відомого американського бренду Джон Дір, етаноловий завод, тепличне господарство по садівництву Мастерпрайс Гровінг, кооператив Лендмарк Сервіс Кооперейтів, Кабелас тощо.

Відвідаєте семінар з Дагом Дешнером на тему: "Структура фермерства в США"

Цього року на Ви зможете порибалити на озері Мічиган, де отримаєте спеціальний досвід як зловити лосося і форель з власного рибальському човна. Рибу розміром до 13 кг (30 фунтів). Рибалка включає в себе всі необхідні рибальські снасті, приманки і рибальські ліцензії. Ваш досвідчений капітан і перший помічник допоможуть вам протягом всієї поїздки.

На кожному із відвідуваних господарств учасники туру матимуть змогу зустрітись з власником та менеджером, побачити техніку та обладнання, обговорити методи ведення господарювання, технології та показники виробництва, вирощування та маркетингу.

За детальною інформацією звертайтесь: info@dykuntours.com