Аграрна поїздка до Єгипту

26 жовтня 2021

Єгипет, семінар по рослинництву та незабутній пляжний відпочинок

Хургада

27 лютого - 4 березня 2017 року

Ця стародавня країна з багатими культурними традиціями і розвиненою туристичною інфраструктурою залучає мандрівників з усього світу. У Єгипті можна відпочивати цілий рік. Відпочинок в Єгипті - це чудова Хургада, популярний Шарм-ель-Шейх, Ель Гуна, яку називають єгипетською Венецією, кліматичний санаторій Сафага, Макаді Бей, полюбився дайверам Дахаб, Таба - Єгипет був і залишається країною самого недорогого масового пляжного відпочинку. В Єгипті, на узбережжі Червоного моря, «злітаються» серфери і дайвери: одні ловлять хвилю, інші занурюються під воду - помилуватися коралами. Прекрасний клімат, тепле море, широкі піщані пляжі, якісні готелі, різноманітні екскурсії – все це робить відпочинок в Єгипті незабутнім.

В сільськогосподарському користуванні знаходиться тільки 4% земель Єгипту і всі вони припадають на ріллю. Завдяки зрошуванню землеробство цілорічне. Головний сільськогосподарський район - дельта Нілу, на зрошуваних землях якої збирають два-три врожаї на рік. Власними продуктами харчування країна забезпечує себе тільки на 40 %.

Більшість посівних площ зайняті зерновими культурами. На зрошуваних землях вирощують рис, пшеницю, сорго, просо, кукурудзу, бобові, а також овочі, маслини, цитрусові та цукрову тростину. У пустельних оазисах культивують фінікову пальму. Найважливіша технічна культура - бавовна (перше місце в світі з збору). Довговолокниста бавовна, вирощена в Єгипті, вважається найякіснішою у світі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@dykuntours.com.