«Agro Open»

«Agro Open»

Перший турнір серед аграріїв-тенісистів призвів до створення аграрної тенісної ліги

Керівники аграрних підприємств, представники Мінагрополітики та спеціалісти в аграрному секторі, два дні з‘ясовували, хто стане переможцем тенісного корту.

Перший турнір відбувся у місті Буча, Київської області, на базі тенісного клубу Campa. Змагалися у парних і одиночних іграх, в категорії до 45 і 45+. В турнірі взяли участь 15 гравців з різних регіонів України.

Переможцем в одиночних турнірах категорії до 45 став Роман Добринський (компанія «ДК Груп»), а в категорії 45+ - Василь Голубінка (ТОВ СГП «ім. Воловікова»). Призові місця в парному турнірі розділились таким чином: I місце — Володимир Хвостов і Сергій Алфьоров (ТОВ «Торговий дім «Долинское»), які у складній боротьбі вирвали перемогу в заступника міністра Андрія Дикуна та Романа Добринського. Третє місце — Олександр Лапа (компанія «Сингента») і Георгій Тартасюк (Торговий Дім «Насіння»).

Організаторами турніру виступила Всеукраїнська аграрна рада за підтримки Асоціації виробників молока та Асоціації свинарів України, генеральний партнер - компанія Syngenta