ВАР: Народні депутати України виступили проти відміни спецрежиму ПДВ для сільгосптоваровиробників

ВАР: Народні депутати України виступили проти відміни спецрежиму ПДВ для сільгосптоваровиробників

Наразі 115 народних депутатів України підписали звернення до прем’єр-міністра України А.П.Яценюка, в якому заявили, що вони не підтримують відміну діючого спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільгосптоваровиробників через «дестабілізуючий вплив такого заходу на розвиток українського села та агропромислового комплексу України».

Всеукраїнська аграрна рада вітає дану ініціативу парламентаріїв. «Більше того, маємо зазначити, що народними депутатами з числа підписантів звернення: А. Євлаховим, О. Бакуменком, С.Лабазюком, В.Івченком, М. Кучером, В. Гудзенком, В. Галасюком до Парламенту внесено законопроект № 2173а-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість», в розробці якого брали безпосередню участь експерти ВАР. Законопроект не лише знімає питання про скасування спецрежиму ПДВ, але й зокрема вирішує цілу низку проблем платників податків, а не лише аграріїв. Ми сподіваємось, що народні депутати підтримують даний законопроект, як це вже зробили фахівці Реанімаційного пакету реформ», - зауважив співголова Всеукраїнської аграрної ради Михайло Соколов.

Нагадаємо, 30 червня та 2 липня ц.р. в Києві під стінами Верховної Ради України відбулися два кількатисячних мітинги проти законодавчої ініціативи Уряду щодо скасування спецрежиму ПДВ для сільського господарства. У заходах узяли участь Всеукраїнська аграрна рада, Аграрна партія України, представники Асоціації свинарів України, Асоціації виробників молока, Асоціації фермерів та приватних землевласників України та ін.

За детальною інформацією звертайтесь до прес-служби ВАР:+38 067 508 25 30, Юлія Матвійчук.