Законопроект № 3851-1 підтримав комітет з податкової та митної політики.

Законопроект № 3851-1 підтримав комітет з податкової та митної політики.

Вчора під Верховною Радою, Кабінетом міністрів та комітетом податкової та митної політики відбулася акція протесту в підтримку законопроекту № 3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників». Документ пройшов через комітет з питань аграрної політики та земельних відносин, де отримав схвалення. На черзі було обговорення в профільному комітеті — з питань податкової та митної політики.

Ні початок польових робіт ні жахливий стан доріг не зупинив тисячі аграріїв з усієї країни, які приїхали до ВРУ лише з однією метою - відстояти своє право на ведення бізнесу в справедливих умовах. Вимоги, які висували страйкарі  - запровадити єдиний публічний реєстр заяв на бюджетне відшкодування та продовжити до 2018 року дію спецрежиму ПДВ. 

Нарешті, після шестигодинного протистояння та спротиву членів комітету податкової та митної політики  законопроект № 3851-1, було підтримано та рекомендовано на розгляд у першому читанні в ВРУ. Далі саме від рішення народних депутатів  буде залежати  доля сільського господарства держави.