Українські молокопереробники в Тайвані.

Українські молокопереробники в Тайвані.

З 28 березня по 1 квітня 2016-го року відбулась торговельна місія 5-ти молокопереробних підприємств України до республіки Тайвань з метою оцінки потенціалу місцевого ринку молокопродуктів, ознайомлення з його особливостями та проведення переговорів з потенційними покупцями Українських молокопродуктів. В місії взяли участь представники українських приватних підприємств ДП «Мілкіленд-Україна», ТОВ «Терра Фуд», ГК «Укрпродукт», ТОВ «Коропський сирзавод» та ПрАТ «Дубровицький завод продтоварів» а також Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), Сільськогосподарської та Продовольчої Організації ООН (ФАО), Асоціації Виробників Молока України (АВМ), Ради з питань експорту продовольства (UFEB) та Європейської Бізнес Асоціації. Заочно була представлена тайванській стороні інформація про ПАТ «Дубномолоко», ТОВ «Люстдорф», ГК «Альміра» та їх види продукції. Також учасниками стали представники монгольських молочних підприємств Tessocorporation та MilkJst.

Місія організована ЄБРР спільно з FAO та АВМ за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ республіки Тайвань.

У 2015 році Тайвань імпортувала готових молокопродуктів майже на 614 млн дол. США. Зазначимо, що 1 літр сирого молока на фермі коштує в середньому 75 американських центів. Даний ринок цікавий для українських підприємств високою маржинальністю (ціна літра молока на прилавках тайванських магазинів складає 2,5-2,9 доларів США). Споживання складає майже 73 кг/особу і щорічно зростає за рахунок активного вживання молока серед населення до 40-ка років. Майже 62% від усієї продукції, яка споживається на острові, є імпортованою. Також Тайвань починає розвивати споживання та імпорт м’яких сирів. Дані фактори підвищують цінність ринку республіки для вітчизняних виробників.

Першого ж дня, підчас офіційного відкриття місії представник Департаменту міжнародних економічних та фінансових організацій Міністерства закордонних справ республіки Тайвань Майкл Хсю заявив, що представники тайванської сторони зацікавленні в подальшій підтримці українських молочників у встановленні тісних торговельних зв’язків. Під час даного прийому відбулись перші зустрічі з представниками китайських імпортерів сухого молока та тайванських трейдингових компаній.

Однією з родзинок програми став візит на молокопереробне підприємство KuangChuanDairyCo, яке працює з 1956-го року по забезпеченні молокопродуктами населення острова. Підприємство випускає питне молоко низької термічної обробки з тайванської сировини. Цікаво зауважити що обсяг переробленої продукції на підприємстві – 40 т/доба, а закупівельна ціна одного літра сирого молока становить 0.8-1 Дол США. Окрім свіжого молока Тайванці також полюбляють молоко та морозиво дивовижної смакової гами (мабуть мало хто бачив морозиво з квасолею чи питне молоко з лаймом) для виробництва яких використовується сухе молоко.

Делегація також мала можливість відвідати I-meiFoodsCo (1934 рік заснування) – найбільшого виробника кондитерської продукції в Тайвані. Дана корпорація щомісячно імпортує понад 40 контейнерів сухого молока для потреб виробників. Асортимент солодощів включає понад 1500 товарних позицій. Особлива увага приділяється якості сировини. Кожну партію сухого молока, борошна та інгредієнтів тестують у найсучаснішій лабораторії на відсутність шкідливих речовин та побічних домі шків. Лабораторія є однією з кращих в Тайвані, і проводить дослідження якості харчових продуктів з інших підприємств .

Окремою темою для розмови стала вартість сирого молока та можливості для імпорту українських товарів, яку описали у своїх доповідях професор ChungHsungShih (департамент тваринництва та біотехнологій університету Тунгай) та генеральний секретар Молочної асоціації республіки Тайвань ChingChuanFang. Зокрема, спікери наголосили, що споживання молокопродуктів у республіці щороку зростає, і 99% від споживання становить питне молоко різних смаків та йогурти.

Українські виробники молокопродуктів провели 2 раунди переговорів з імпортерами молокопродуктів. Загалом у даній частині за столом переговорів були присутні понад 30 компаній тайванської сторони. Більшість делегатів домовились про подальшу співпрацю з українським бізнесом. Особливо корисними стали зустрічі із 10-ма імпортерами кормів, які розкрили перспективність використання залишків сухих молочних продуктів з України у тваринницькій галузі Тайвані.

Експерти з Міністерства здоров’я та благополуччя республіки Тайвань та Міністерства фінансів (підрозділ митного оформлення) TsungHisWu та ChiaYuanChang описали вимоги до імпорту молокопродуктів, порядок та системи отримання дозвільних процедур. Одним із основних питань було висвітлення квотування імпорту ультра пастеризованого молока та механізмів отримання дозволів на поставки молочних продуктів до Тайвані. Нині найбільшим імпортером молокопродуктів до даної республіки є Нова Зеландія, частка якої складає майже 40% у загальній масі імпорту. Очільник приймаючої сторони, професор LiangChouнаголосив на можливості використання торгівельних зв’язків тайванського бізнесу, як майданчику для входу на китайські ринки.

Завершенням останнього дня торгівельної місії стали відвідини логістичного комплексу Uni-President по доставці продуктів харчування до мереж супермаркетів Тайваню (FamilyMarket, 7-Eleven). Також підрозділ даної компанії займається виробництвом йогуртів. Делегати з України оглянули системи швидкої доставки молокопродуктів до кінцевого споживача та з інноваціями даної галузі в Тайвані.

Загалом українські та монгольські молокопереробники отримали значний досвід і бізнес-контакти, які будуть корисні для завоювання ринків Тайваню та Південно-Східної Азії. 

За інформацією http://ukrainian-food.org