Представники аграрних об'єднань України вимагають спростування статті видання «Дзеркало тижня», присвяченої ПДВ-пільгам

Представники аграрних об'єднань України вимагають спростування статті видання «Дзеркало тижня», присвяченої ПДВ-пільгам

Представники всіх найбільших вітчизняних аграрних об'єднань України звернулися до головного редактора видання «Дзеркало тижня» Юлії Мостової з Відкритим зверненням, в якому висловили вимогу видалити з веб-сайту видання публікацію за авторством Юлії Самаєвої «Кручу-верчу, ПДВ-пільги хочу!» від 25 березня ц.р.

На переконання представників галузі, підготовці даного матеріалу не був дотриманий жоден з принципів незалежної журналістики, як то: об’єктивне та неупереджене викладення фактів та надання можливості висловитися всім зацікавленим сторонам освітлюваної теми. Зокрема, в обговорюваному матеріалі в якості експертів виступають виключно особи, які не лише є прихильниками скасування спеціального режиму ПДВ і скорочення обсягу державної підтримки аграріїв, а й подекуди не є фахівцями в сфері сільського господарства.

Натомість, результатом публікації стало поширення недостовірної інформації щодо реальної ситуації з ПДВ-пільгами, а також вигадок та безпідставних і голослівних звинувачень на адресу народних депутатів, які вже надзвичайно багато зробили для розвитку вітчизняного сільського господарства і сьогодні продовжують захищати інтереси аграрної галузі у Верховній Раді України.

Докладний перелік прикладів помилковості та необ’єктивності висловлювань автора та спікерів матеріалу з цитатами і фактичними даними наводяться в додатку до Відкритого звернення, як вмотивування вимоги видалити названу публікацію з веб-сайту видання, а також опублікувати саме Відкрите звернення і додаток до нього в якості її спростування (див. нижче).

__.pdf
_.pdf