Відбулася зустріч представників аграрних асоціацій з Володимиром Гройсманом.

Відбулася зустріч представників аграрних асоціацій з Володимиром Гройсманом.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у вівторок, 31 травня, провів зустріч з представниками аграрних асоціації щодо обговорення проблем, що стали головним болем для більшості аграріїв.

У нараді взяли участь: Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, Міністр фінансів України Олександр Данилюк, Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров, Голова Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк, директор департаменту оподаткування юридичних осіб ДФС Олексій Лишенко.
На зустрічі було обговорено три основних питання, які потребують рішення, а це земельне питання, питання податкової політики а також державної підтримки сільгоспвиробників.
Для опрацювання проблематики цих трьох питань буде створено Робочу групу, яку очолив Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, також до неї увійдуть представники профільних асоціацій, зокрема Михайло Соколов заступник голови ВАР. Робоча група розпочне свою роботу на наступному тижні і буде проводити свої засідання щотижнево.
Окрім того, є доручення Прем’єр-міністра про проведення на початку липня другої такої зустрічі під його головуванням з підведенням результатів роботи вищезазначеної Робочої групи.
Також окреслено контрольні терміни по вирішенню основних проблемних питань:
- В сфері податкової політики до 1 липня 2016 року.
- В сфері бюджетної політики по підтримці сільгоспвиробників до 1 вересня 2016 р.
- В сфері земельної політики також до 1 вересня 2016 р.