Депутати провалили "аграрний" день у ВРУ.

Депутати провалили

Провал "аграрного" дня в парламенті вчора, 16 червня, свідчить про відсутність у депутатів реального інтересу до галузі.

Нагадаймо, що вчора, 16 червня, у ВРУ мали розглянути цілий ряд проектів Законів серед них і «аграрні». Один з них, що надзвичайно важливий для нормального функціонування тваринницьких комплексів, це проект Закону про внесення змін до Закону України "Про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною" (щодо узгодження його положень у сфері поводження з продуктами тваринного походження, що належать до категорії ІІ, з вимогами законодавства ЄС).

Але після обідньої перерви кількість депутатів у ВРУ різко скоротилася і по жодному проекту, який розглядався, рішення прийнято не було через недостатню кількість голосів.

Не прийняття ПРЗУ 2150-а грозить тваринницьким комплексам колосальними грошовими втратами. За попередніми підрахунками для обробки гною при 133 °C протягом не менш як 20 хвилин без перерви при абсолютному тиску не менш як 3 бари, середньому господарству щодня необхідно витратити близько 15 тисяч гривень. Це абсурд, який не підлягає жодним роз’ясненням. Під час роботи постійно порушувався регламент. І що ми маємо на кінець робочого дня: 159 депутатів на робочих місцях. О 17.00 годині пан Парубій оголосив рейтингове голосування для виявлення потенціалу ВРУ. Виявилося, що далі ВРУ не може працювати через недостатню кількість депутатів. Хоча і без цього голосування було зрозуміло, що потенціал дуже низький. Це неповага до всіх, хто сплачує податки. За таких умов роботи органу, який приймає життєво важливі рішення для громадян держави, не варто очікувати нічого доброго. Хотілося б щоб кожен, хто сьогодні залишив стіни ВРУ до закінчення їх робочого дня, добре подумали наступного разу, адже їх дії впливають на загально-соціальний та політичний стан держави.