Як жилось і працювалось у Верховній Раді минулого тижня!

Як жилось і працювалось у Верховній Раді минулого тижня!

З 13 по 17 червня Верховна Рада України працювала в пленарному режимі. До порядку денного було включено проект Закону "Про внесення змін до розділу ІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства України у сфері насінництва та розсадництва у відповідність з європейськими та міжнародними нормами і стандартами" (щодо відтермінування набрання чинності окремих положень)", реєстр. № 4739 від 31.05.2016. Не прийнято (відхилено) проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності", реєстр. № 2155 від 17.02.2015.

В порядок денний не включено проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" щодо деяких об'єктів сільськогосподарської та транспортної галузей, реєстр. № 4536 від 27.04.2016 та проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо виключення деяких об'єктів сільськогосподарської та транспортної галузей з переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації", реєстр. № 4536-1 від 17.05.2016.

Як уже повідомлялось 16 червня у Верховній Раді планувалось провести Аграрний день, який не відбувся через відсутність народних депутатів на робочих місцях. Тому заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України Олександр Бакуменко звернувся до Голови Верховної Ради з проханням зняти з розгляду блок аграрних законопроектів, які стояли в порядку денному та перенести на наступний пленарний тиждень.

14 червня відбулось засідання Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, на якому були прийняті такі рішення:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Гарантійного фонду виконання зобов'язань за складськими документами на зерно, реєстр. № 4531 від 27.04.2016. Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти законопроект за основу.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання меліорованих земель та меліоративних систем, реєстр. № 4573 від 04.05.2016. Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти законопроект за основу.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств), реєстр. № 4438 від 14.04.2016. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує Комітету з питань податкової та митної політики внести на розгляд Верховної Ради України пропозицію про підтримку даного проекту Закону.

З 21 по 24 червня 2016 року народні депутати України будуть працюють в комітетах, комісіях та фракціях.