Україна готова реформувати економіку АПК за європейськими стандартами

Україна готова реформувати економіку АПК за європейськими стандартами

З 20 по 24 червня 2016 року народні депутати України працювали в комітетах, комісіях і фракціях. Засідань Комітетів з питань, що стосуються аграрної політики не було.

За результатами рішень, прийнятих парламентом на попередніх пленарних засіданнях у Президента України на підписі як і раніше перебуває Закон України «Про виконавче провадження», реєстр. № 2507а від 14.08.2015.

З 27 червня по 01 липня 2016 року народні депутати України працюють з виборцями.

Наступний сесійний тиждень у Верховній Раді розпочнеться 5 липня, тому будемо сподіватись, що Аграрний день, який мав відбутись 16 червня буде перенесено на нову дату і все ж народні обранці займуться питаннями аграрного сектору.

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час виступу на українсько-європейському аграрному діловому круглому столі заявив, що Україна буде поглиблювати співпрацю з ЄС, щоб взаємовигідно інтегрувати аграрний сектор України до європейського співтовариства.

За його словами, важливим для України при формуванні державної аграрної політики є використання досвіду Європейського Союзу в питаннях реформування аграрного сектору економіки. 

22-23 червня Міністр агарної політики та продовольства України Тарас Кутовий перебував з офіційним візитом у Королівстві Бельгія у Брюсселі. У рамках візиту Тарас Кутовий прийняв участь у роботі Аграрного діалогу Україна-ЄС.