Тарас Кутовий відкрив VIII Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» 30 червня 2016 року

 Тарас Кутовий відкрив VIII Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» 30 червня 2016 року

Під час конгресу можна було почути про законодавчі ініціативи регулювання та розвитку свинарства. Звісно, із сучасною ситуацією податкового законодавства одним із основних акцентів була позиція міністра Аграрної політики та продовольства України щодо подальших умов для аграрного сектору, тим паче для виробників м’яса.Відкриваючи конгрес Тарас Кутовий зазначив: «Я б дуже хотів, щоб наступного року ми побачили на конгресі уже більше малих та середніх виробників. Вони будуть слугувати комунікатором між владою, представниками тваринницької галузі та переробниками». Також міністр додав, що наразі напрацьовуються конкретні рішення, які дадуть позитивні сигнали учасникам ринку. Серед іншого Тарас Кутовий зазначив, що аграрна галузь на сьогодні веде конструктивний діалог із Урядом України. «Це не ті позиції, де обидві сторони не чують один одного і лише декларують свою силу, можливості і дії. Сьогодні це діалог», - констатував міністр.

У своєму виступі, Олександр Бакуменко (народний депутат, заступник голови комітету з питань Аграрної політики та земельних відносин ВРУ) відзначив, що якщо уряд і зуміє зберегти спец. режим ПДВ для тваринництва хоча б по 2017 рік, то в 2018 вже повинна бути нова система підтримки - зниження ставки ПДВ з 20% до 7% на продукти харчування продовольчої групи: м'ясо, молочна продукція, яйце, цукор. Це дозволить практично на 70% замінити спец. режим ПДВ.

Також, вперше на базі конгресу проходила конференція «М’ясного бізнесу України», яка зорієнтована на розробку нових стратегій розвитку вітчизняної м’ясопереробної галузі, а також відкриття нових ринків для українських м’ясопереробних підприємств. До участі у заході долучились менеджери та спеціалісти провідних м’ясо-товарних підприємств, представники птахофабрик та виробники яловичини, представники влади, комерційних компаній, м’ясопереробних підприємств, галузевих об’єднань, міжнародних організацій, фінансових установ та посольств.

Крім того, учасники отримали розгорнутий аналітичний огляд про стан та перспективи ринку свинини в Україні та світі, а також про те, чого очікувати свинарям у 2017-му році. Ексклюзивною інформацією про особливості технології виробництва свинини та управління бізнесом ділися найкращі вітчизняні та міжнародні експерти із Німеччини, Іспанії, Нідерландів та інших країн. У фокусі — бенчмаркінг як стратегія удосконалення виробництва та менеджменту. Учасники заходу дізналися про досвід використання цього інструменту у країнах-лідерах зі свинарства. Зосередились експерти і на «найгарячіших» питаннях ветеринарії. Про найсерйозніші загрози — епідемічну діарею свиней та африканську чуму свиней — доповіли експерти міжнародного класу.

Ну і звісно, у рамках конгресу відбулося нагородження найуспішніших свиногосподарств «Лідер галузі», презентація нового журналу «Прибуткове свинарство», дегустація м’ясних виробів та святковий фуршет із запальною музикою.