Відголоски роботи Верховної Ради

Відголоски роботи Верховної Ради

З 25 по 29 липня 2016 року Верховна Рада України не працювала у зв’язку з закриттям четвертої сесії. Відповідно до статті 83 Конституції України чергова п'ята сесія Верховної Ради України восьмого скликання розпочне свою роботу у вівторок, 6 вересня 2016 року.

За результатами рішень, прийнятих парламентом на попередніх пленарних засіданнях на підпис Президенту України направлено 2 Закони України - ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи», реєстр. № 4437 від 14.04.2016 та ЗУ «Про ратифікацію Паризької угоди», реєстр. № 0105 від 13.07.2016.

Оприлюднено звіт про роботу Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин за період роботи четвертої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий-липень 2016 року).

За звітний період Комітетом проведено 14 засідань, на яких розглянуто 74 проекти законодавчих актів. За поданням Комітету Верховною Радою було прийнято і підписано Президентом 2 Закони України. До другого читання Комітетом готуються 3 законопроекти, 42 законопроекти, підготовлені до першого читання. Для обговорення та доопрацювання законопроектів в рамках роботи Комітету було проведено більше п’яти десятків засідань робочих груп та нарад.