ВАР: На Черкащині розпочинає роботу «робоча група» з питань удосконалення оподаткування

ВАР: На Черкащині розпочинає роботу «робоча група» з питань удосконалення оподаткування

Сьогодні стартує пілотний проект Всеукраїнської Аграрної Раді, Державної фіскальної служби Черкаської області і члена Міжфракційного депутатського об'єднання Верховної Ради України «Депутатський контроль» Максима Полякова, на базі Маньківсього, Жашківського та Уманського районів. Мета проекту – напрацювання можливостей удосконалення оподаткування. За повідомленням, до складу робочої групи увійдуть представники ВАР, агробізнесу, районної та обласної влади Черкаської області та безпосередньо ДФС.

«Робоча група опрацьовуватиме пропозиції, що надходитимуть від аграріїв та працюватиме над адаптацією законодавчих актів та податкових нормативів до рівня, що задовольняв би і потреби держави, і не стримував би зміцнення господарників», - прокоментував Максим Поляков, депутат Верховної Ради.

Голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун повідомив, що даний «пілотний проект» є справжнім прогресом взаємодії агробізнесу, галузевих асоціацій та представників влади зокрема: «Вперше маємо такий діалог і це питання національного рівня, ніхто раніше з Асоціацій не зустрічався представниками ДФС. Ми діємо на упередження!», - коментує Дикун. Також, він зазначив, що в пріоритеті залишається збереження спец. режиму або ж зменшення податкового навантаження на виробників соціально важливої продукції (молоко, м'ясо, цукор та інш.) до 7% тавпровадження мінімального соціального навантаження на 1 га орних земель.

Нагадаємо, що засідання круглого столу «Податковий аграрний діалог» відбулось 11 серпня на базі Всеукраїнської Аграрної Ради в якому прийняли участь товаровиробники сільськогосподарської продукції з Черкаської, Вінницької, Житомирської та Кіровоградської областей та Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан, Голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун, Заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Ярослав Березань I і член Міжфракційного депутатського об'єднання Верховної Ради України «Депутатський контроль» Максим Поляков.

В ході круглого столу обговорювались питання необхідності реформування податкової системи, забезпечення прозорих умов для ведення аграрного бізнесу та необхідності співпраці аграріїв Черкаської області з Державно фіскальною службою.