​Аграрний комітет ВР підтримав законопроект ВАР про збереження спецрежиму ПДВ

​Аграрний комітет ВР підтримав законопроект ВАР про збереження спецрежиму ПДВ

«Такий законопроект необхідно ухвалити, аби роботу на селі не втратило 100 тисяч чоловік», - Александр Бакуменко

Комітет ВР з питань агарної політики та земельних відносин підтримав законопроект №5225 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення системи оподаткування у сфері земельних відносин і сільського господарства».
Про це заявив заступник голови комітету Олександр Бакуменко.
Як пояснив Бакуменко, зазначений законопроект передбачає запровадження мінімального соціального зобов’язання з 1 га, а також збереження спецрежиму оподаткування для тваринництва, овочівництва, виноградарства, садівництва, а також виробництва цукрового буряку.

Нардеп наголосив, що за підсумками 8 місяців 2016 року в Україні спостерігається суттєве скорочення обсягів виробництва у тваринництві, зокрема у тваринництві – на 2,6%, у птахівництві – на 6,2% (виробництво яєць). При цьому роботу втратили 30 тисяч чоловік.
«Такий законопроект необхідно ухвалити, аби роботу на селі не втратило 100 тисяч чоловік», - наголосив Бакуменко.
Присутній на засіданні комітету заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради Михаил Соколов запевнив, що такий законопроект спрямований на підтримку саме виробників продукції, та не стосуватиметься переробників продукції на давальницькій основі.
«Спецрежим ПДВ поширюється лише на виробників продукції, які нехай і дають свою продукцію на переробку. На переробників продукції на давальницькій основі норми цього законопроекту не поширюватимуться», - наголосив Соколов.