Нагородження лідерів галузі – Аграрний Олімп

Нагородження лідерів галузі – Аграрний Олімп

Всеукраїнська Аграрна Рада запрошує на найочікуванішу подію року – нагородження лідерів галузі Аграрний Олімп, який пройде 22 листопада в концерт-холі FREEDOM у Києві.

Захід збере понад 200 керівників та власників провідних аграрних підприємств України, членів галузевих асоціацій та громадських об’єднань, а також більше 100 представників міжнародних організацій, світових аграрних компаній, іноземних посольств, високопосадовців та громадських діячів.

Церемонію вручення нагород від Аграрного Олімпу та Міністерства аграрної політики та продовольства проведуть відомі українські актори Ольга Сумська та Віталій Борисюк.

Скористайтеся можливістю висловити вдячність та повагу лідерам галузі, на яких тримається агросектор України, разом з міністром аграрної політики та продовольства Тарасом Кутовим, представниками Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції і розвитку, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), посольств США, Британії, Франції, Німеччини, Китаю, Японії та інших міжнародних партнерів України.

Деталі на сайті http://agroolimp.com/2016/ukr