Фермерські господарства на Одещині стали жертвами шахраїв

Фермерські господарства на Одещині стали жертвами шахраїв

СФГ «Мілена» та СФГ «Лада» (с. Чорна Красноокнянського району Одеської області) уклали угоду з ТОВ «Верітас Фінанс», згідно з якою оплатили доставку на свої підприємства мінеральних добрив. Натомість оплаченого товару господарства так і не отримали.

«2 вересня 2016 з ТОВ "Верітас Фінанс" в особі директора Левищенка Євгена Володимировича було укладено два договори поставки, за умовами яких постачальник зобов’язався поставити нам мінеральні добрива. Ми, в свою чергу, оплатити товар та його доставку, яка, за умовами договору, входила в вартість», ― йдеться в повідомленні.

За умовами договору, доставку товару мали здійснити протягом двох календарних днів з моменту надходження коштів на розрахунковий рахунок постачальника. 3 вересня 2016 СФГ «Лада» перерахувало відповідно до наданого ТОВ «Верітас Фінанс» рахунку-фактури кошти в сумі 54,1 тис. грн, а СФГ «Мілена» ― 85,4 тис. грн.

«За вказівкою менеджера постачальника, поставку ми очікували наступного дня, винаймаючи працівників-вантажників, однак вона проведена не була. На наші неодноразові звернення з цього приводу відповіли, що транспорт виїхав, однак поставки товару так досі і не відбулось», ― повідомляють в СФГ.

«Згодом менеджер ТОВ "Верітас Фінанс" нам запропонував звернутись з листом про повернення коштів. Ми звернулись, однак кошти повернуті не були. На численні наші дзвінки, ми отримуємо обіцянку, що кошти повернуть завтра. Таких обіцянок було більше десяти і вони залишились без виконання», ― йдеться в повідомленні. Крім того, в господарствах зазначають, що стали відомі й інші випадки невиконання договору за абсолютно аналогічних обставин, включно із зазначенням таких же причин нездійснення доставки товару іншим потерпілим. СФГ подали заяву до поліції з приводу вчинення шахрайських дій.