Законопроект ВАР про зниження ставки ПДВ для "соціальних" продуктів до 7% зареєстрований у Верховній Раді

Законопроект ВАР про зниження ставки ПДВ для

Розроблений ВАР законопроект про зниження ставки податку на додану вартість для аграрних підприємств, що виробляють продукцію соціального значення (м'ясо, молочна продукція та цукор), був зареєстрований у Верховній Раді під номером 5363. Даний проект закону також пропонує встановити мінімальне соціальне податкове зобов’язання (МСПЗ) з 1 га землі в обробітку, що дозволить вивести недобросовісні фермерські господарства із тіні.

Діюче податкове законодавство передбачає скасування спеціального режиму ПДВ для аграріїв з 2017 року. Це завдасть удару сільському господарству України, але найбільше постраждають саме галузі, що працюють на забезпечення внутрішнього ринку, зокрема тваринницька. Законопроект пропонує знизити ПДВ на м’ясну та молочну продукцію, що одночасно компенсує українським споживачам зростання цін на ці «соціальні» продукти харчування.

Здорожчання продуктів можна констатувати уже зараз. Так, у 2016 році (після часткової відміни спецрежиму ПДВ) роздрібна ціна на молоко жирністю 2,5% виросла на 9,7%, на кефір 2,5% - на 10,8%, на масло вершкове 72,5% - на 10,6%, а на сир голландський – на 9,6%.

При цьому потрібно врахувати, що запропонована Урядом сума прямої підтримки аграріїв в 3,7 млрд грн (за основним та спеціальним фондами держбюджету) не буде здатна компенсувати підприємствам їхні втрати у 2017 році. Так, у разі відміни спецрежиму ПДВ втрати лише галузі тваринництва, якщо врахувати також і зростання цін на корми через відновлення відшкодування ПДВ при експорті зернових культур, становитимуть майже 7,5 млрд грн у цінах 2015 року. До того ж, програми фінансової підтримки АПК минулих років фінансувалися не більше, ніж на 30% від закладених в державні бюджети планових показників.

Даний законопроект може частково вирішити проблему нестачі державних коштів на підтримку сільського господарства. Зокрема введення МСПЗ з 1 га дозволить поповнити бюджет на 4-6 млрд грн. Реалізація всіх норм законопроекту в кінцевому рахунку дасть позитивний ефект для консолідованого бюджету в сумі від 1,8 млрд грн до 4,2 млрд грн.