ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» оголошує акцію в підтримку законопроекту №4355

ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» оголошує акцію в підтримку законопроекту №4355

8 грудня 2016 року ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» оголошує мирну акцію в підтримку законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» №4355 від 31.03.2016.

Вимогами, які висуває ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада», є винесення на розгляд проекту Закону №4355 та прийняття його у II читанні та як Закону в цілому.

Норми даного ПЗУ дозволять територіальним громадам отримати у власність державні землі за межами населених пунктів. Повноваження з розпорядження такими землями перейдуть від центрального органу, який реалізує державну політику у сфері земельних відносин (Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру) до сільських, селищних та міських рад. Таким чином прийняття законопроекту дозволить усунути закоренілу корупційну схему у сфері розпорядження землями за межами населених пунктів.

Нагадуємо, що проект Закону №4355 був підтриманий на І читанні у квітні 2016 року та чекав ІІ читання до кінця листопада. Так як результатів від обіцяного немає, а саме 8 грудня відбудеться пленарним засіданням Верховної Ради, аграрії та фермери, представники різних регіонів країни, приймуть участь в акції під стінами Верховної Ради, щоб довести важливість та нагальність прийняття даного законопроекту для агросектору.