Проект з безпечності молока підбив підсумки річної роботи та окреслив завдання на 2017 рік

Проект з безпечності молока підбив підсумки річної роботи та окреслив завдання на 2017 рік

1 грудня 2016 року відбулося засідання Наглядової ради швейцарсько-українського проекту «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні» за участю Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, менеджера програм Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) Барбари Єггін, директора SAFOSO Манон Шуперс, інших представників проекту, Держпродспоживслужби та профільної асоціації.

Під час Наглядової ради були проаналізовані виклики, з якими зіткнувся проект під час роботи, схвалено звіт діяльності за 2016 рік, а також затверджено план та бюджет проекту на наступний рік.

«Молочний ринок перебуває на перетині інтересів багатьох сфер які стосуються як сільського господарства, так і життєдіяльності України в цілому, торкається і простого сільського жителя, і процесів на глобальних ринках. Проект з безпечності молока надзвичайно потрібний Україні, щоб відпрацювати ефективну модель контролю якості і безпечності продукції та гармонізувати інтереси виробника і споживача», - наголосив Володимир Лапа.

У свою чергу представники проекту зазначили, що на наступний рік проект ставить перед собою ряд завдань, які стосуються вдосконалення української нормативно-правової бази в питаннях виробництва та збуту молочної продукції, підвищення кваліфікації українських фахівців молочної галузі та обізнаності фермерів, проведення оцінки ризиків, аналіз вигод і втрат при отриманні безпечної та якісної молочної продукції, налагодження ефективної системи комунікації та обміну інформацією між основними учасниками ринку тощо.

Довідково

Проект фінансується Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO). Бенефіціаром є Державна ветеринарна тf фітосанітарна служба України, виконавцем – компанія SAFOSO.

Мета проекту полягає у підтримці створення та впровадження в Україні сучасної системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у молочному ланцюгу додаткової вартості в Україні.

Проект передбачає три складові:

Компонент 1: Інституційна реформа та розвиток інституційного потенціалу Держветфітослужби України.

Компонент 2: Напрацювання навичок та інструментів для створення ефективної системи інспекцій безпеки харчових продуктів на основі оцінки ризиків.

Компонент 3: Залучення приватного сектору до системи контролю безпечності продуктів харчування.

За даними Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів