ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» вітає Осадчого Володимира Олексійовича з почесним званням «Заслужений працівник сільського господарства України»

ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» вітає Осадчого Володимира Олексійовича з почесним званням «Заслужений працівник сільського господарства України»

ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» вітає Осадчого Володимира Олексійовича, голову ФГ «Агрофірма «Базис» (Черкаська область), з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

Президента України видав указ №533/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року», яким нагородив за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю майже 150 громадян України.

Хочемо відзначити, що Володимир Олексійович робить вагомий внесок у соціальну сферу сіл, де розташоване його господарство. Особливу увагу приділяє молоді, адже за останні роки було побудовано декілька стадіонів, реконструйовано школи з добудовою спортзалу площею 960 квадратних метрів, підтримує футбольні команди. Також не без допомого Володимира Олексійовича були відремонтовані будинок культури, ФАП, дорога Умань-Верхнячка та проведено водопостачання води у двох селах. Цей список можна продовжувати й далі, тому що на цьому гарні справи не закінчуються.

Агрофірма «Базис» обробляє більше 4 тисяч гектарів в Уманському і Христинівському районах Черкаської області, займається рослинництвом, тваринництвом та садівництвом, дає роботу 180 працівникам. Має невелику свиноферму, утримує 800 голів великої рогатої худоби, включаючи 300 голів дійного стада.

Висловлюємо подяку за плідну співпрацю та внесок в розвиток аграрного сектору. Бажаємо щоб ця відзнака не була останньою у переліку Ваших досягнень, а результати ставали все більш показовими.