У Новий рік Україна піде уже з прийнятим Державним бюджетом

У Новий рік Україна піде уже з прийнятим Державним бюджетом

Сьогодні Верховна Рада працювала всю ніч і тепер у нас є результат – у Новий рік Україна піде уже з прийнятим Державним бюджетом. Засідання тривало до ранку, але все ж о 04:52 Закон «Про Державний бюджет України на 2017 рік» було прийнято, підтримкою 274 нардепів.

Також Верховна Ради прийняла у другому читанні та в цілому законопроекти, які є дуже важливими для аграрного сектору та над якими юристи ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» наполегливо працювали.

Прийнято Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення складання та виконання бюджетів» №5131 (за проголосувало 244 депутати). Законом гарантується державна підтримка на АПК у розімірі 1% ВВП, ця норма закріплюється на 5 років.

Прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» №5132 (за проголосувало 235 депутатів).

Прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» №5368 (за проголосувало 240 депутатів). Врегулювання питання з адмініструванням ПДВ.

Більше детальної інформації ми надішлемо Вам найближчим часом.