Додаткові ПДВ рахунків для сільгоспвиробників буде розблоковано, але всього на 1 день

Додаткові ПДВ рахунків для сільгоспвиробників буде розблоковано, але всього на 1 день

УВАГА!!!!

Завдяки зусиллям найбільших громадських організацій та зокрема ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада», які звернулись до Міністерства фінансів, Державної фіскальної служби та Держказначейства з проблемою заблокованих додаткових ПДВ рахунків для сільгоспвиробників, сьогодні їх буде розблоковано. Доручення Міністра фінансів України Олександр Данилюк по розблокуванню додаткових ПДВ рахунків для аграріїв сьогодні вступить в дію. Наголошуємо сьогодні фактично останній день, коли можна скористатись спец. режимом ПДВ за 2016 рік.

З цього приводу заступник голови ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» Михайло Соколов надав рекомендації сільгоспвиробникам, як необхідно діяти в даній ситуації: «Є важливий нюанс, навіть якщо господарство раніше провело операцію через основний рахунок, то сьогодні потрібно здійснити цю ж операцію через транзитний рахунок, в іншому разі кошти просто «заморозяться». Якщо ж провести операцію знову, через транзитний рахунок, на основному виникне переплата, яку потім господарство зможете забрати. Але якщо господарство не проведе цю ж суму через транзитний, то ту суму, яка повинна повернутись на спец. рахунок, господарство не зможе отримати або не зареєструє Податкову Накладну по цій операції».

Тому терміново потрібно усім, кому необхідно здійснити дані операції – здійснити їх сьогодні, адже рахунки будуть доступними лише 13 січня, у період з 9.00 до 17.00