​Відбувся завершальний регіональний семінар АВМ та ВАР

​Відбувся завершальний регіональний семінар АВМ та ВАР

Сьогодні, 9 лютого, в Умані відбувся семінар керівників господарств-учасників АСОЦІАЦІЯ ВИРОБНИКІВ МОЛОКА та Всеукраїнська Аграрна Рада, що завершив низку регіональних зустрічей аграріїв.

«Такі зустрічі – це можливість зібратися гуртом, підвести підсумки роботи у 2016 році, обговорити найгостріші проблеми, спільно накреслити стратегії та основні задачі співпраці на 2017-ий рік,» – розповідає Ганна Лавренюк, віце-президент АВМ.

Серед найактуальніших тем, які хвилюють аграріїв, – механізм виділення, розподілу дотацій аграріям та особливості роботи в умовах відміни спецрежиму ПДВ, а також наміри Уряду відкрити ринок землі.

Голови ВАР Андрей Дыкун (Andriy Dykun) зауважив: «Умови введення ринку землі мають бути такими, які би, в першу чергу, не нашкодили ні малому і середньому сільгосппідприємству».

В результаті зустрічі виробники домовилися розробити консолідоване бачення ринку землі в Україні та спільно відстоювати його у Парламенті.

Крім того, під час семінару керівники ВАР та АВМ підбили підсумки роботи проектів із гуртового збуту зернових та молока – Олександр Буюклі «Перший Український Сільськогосподарський Кооператив» та Олена Жупинас.