5 причин відвідати Agri Invest Forum 2017

5 причин відвідати Agri Invest Forum 2017

Скільки коштує корупція, чи є в українських аграріїв шанс отримати дешеві гроші та як інновації допоможуть ефективності. Минулорічний міжнародний форум аграрних інвесторів Agri Invest Forum 2016 зібрав провідних експертів у галузі, економістів та аграріїв.

На третій щорічній конференції аграрних інвесторів Agri Invest Forum обговорювали питання життя без спецрежиму ПДВ, який варіант земельної реформи прийнятний та де взяти дешеві гроші для розвитку. Форум став майданчиком, де за один день підбили підсумки роботи за рік, обговорили нові ініціативи та ознайомилися з новими технологіями та можливостями, які вони надають.

AIF.png

Цього року організатори запрошують до обговорення не мешн важливих питань. Наводимо 5 причин відвідати Agri Invest Forum 2017.

1 – Найбільша в країні дискусія щодо ринку землі збере 1 000 учасників ринку

Коли запускати ринок землі? Чесно та відверто про запуск ринку землі очима власників середнього агробізнесу, Мінагрополітики, депутатів Верховної Ради, профільних асоціацій. 1 000 учасників висловляться через інтерактивне голосування і обговорення на панельній дискусії. Крім того, поговоримо про тіньовий ринок землі в Україні і захист прав на землю.

2 - Дотації натомість спецрежиму - які вони, перші результати реформи?

Аграрії продовжують платити податки і продовжують чекати бюджетні дотації, обіцяні натомість спецрежиму. Станом на 10 березня аграрії не отримали перших дотацій і навіть поки не знають, як вони будуть розподілятися. Організатори сподіваються, що до 28 квітня в країні запрацює нова система підтримки сільськогосподарських підприємств і покаже перші результати, які представлять на форумі. В іншому випадку, пропонують спільними зусиллями доопрацювати законопроект прямо в рамках форуму.

3 – В-2-В зустрічі для аграрного бізнесу

Як ми вже згадували, форум відвідає 1 000 представників ринку, а це вся активна спільнота аграрної України. Важливо, що Agro Invest Forum об'єднує власників і топ-менеджмент бізнесу, створюючи платформу для міцних партнерських відносин і можливості розширення бізнесу.

4 – Як залучити інвестиції в агробізнес?

Представники Європейського банку реконструкцій та розвитку, Міжнародного валютного фонду, IFC, ЄІБ, а також банків та різноманітних фінансових інституцій розкажуть про нові стратегії в області розвитку українського агробізнесу та шляхи і механізми залучення інвестицій.

5 - Кооперація в аграрному бізнесі

Міжнародний аграрний досвід показує, що кооперація підвищує ефективність господарств і збільшує прибутки. В Україні за останній рік з'явилися кілька великих і дрібних форм кооперацій. Законодавство ще не готове, однак ринок вимагає, тому під різними моделями, але вони створюються. Представники найбільшої молочної кооперації Асоціації виробників молока поділяться досвідом, розкажуть про плюси і складнощі.

Долучайтеся до лідерів аграрної галузі на IV міжнародній конференції Agri Invest Forum!

Стаття належить виданню "Грушевського 5" (http://grushevskogo5.com/fifteen/5-prichin-vidvidati-agri-invest-forum-2017/)