Сьогодні останній день подачі Заяв на отримання дотацій за лютий 2017 року – ВАР

Сьогодні останній день подачі Заяв на отримання дотацій за лютий 2017 року – ВАР

Сьогодні, 31 березня – останній день для подачі Заяв про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації для підприємств, які бажають отримання виплати за лютий 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнської Аграрної Ради.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів*, бюджетна дотація для агровиробників за результатами діяльності у лютому 2017 року надається тим підприємствам, які до 1 квітня 2017 року в установленому порядку подали заяви про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації за встановленою Міністерством фінансів формою. Підприємство може претендувати на дотації, якщо станом на 31 грудня 2016 року воно було внесене до реєстру суб’єктів спецрежиму ПДВ і станом на 1 березня 2017 року зареєстроване як платники ПДВ та провадило види діяльності, які підлягають дотуванню згідно з Законом України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Державна фіскальна служба до 10 квітня 2017 року має сформувати тимчасовий Реєстр отримувачів бюджетної дотації з визначенням суми коштів бюджетної дотації для кожного сільгоспвиробника та подати його до Державної казначейської служби.

Заява про внесення до реєстру подається до ДФС за місцем обліку як платника ПДВ в електронному або паперовому вигляді. Бланк заяви можна завантажити за посиланнямhttp://sfs.gov.ua/yuridichnim-osobam/derjavna-reestratsiya-ta-obl/normativno-pravovi-akti/71803.html

*Постанова Кабінету Міністрів України № 178 від 22 березня 2017 р. «Деякі питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції».

В рамках Agri Invest Forum 2017, що відбудеться 27 квітня в АККО «Інтернешнл», пройде найбільша дискусія стосовно механізмів запуску ринку землі, тіньового ринку та захисту прав на землю, яка об’єднає понад 1000 учасників.