Agri Invest Forum проведе голосування стосовно ринку землі

Agri Invest Forum проведе голосування стосовно ринку землі

В рамках четвертої щорічної конференції аграрних інвесторів Agri Invest Forum 2017, що відбудеться 27 квітня, пройде масштабна дискусія стосовно ринку землі, за результатами якої відбудеться голосування і буде підписане звернення, що виражатиме єдину позицію аграріїв. В дискусії приймуть участь українські експерти з кардинально протилежними позиціями, а також колеги з Естонії та Литви, які поділяться власним досвідом введення ринку землі на прикладі їхніх держав.

«Дискусія об’єднає понад 1000 учасників, серед яких будуть представники аграрного бізнесу, Мінагрополітики, депутати ВР, профільні асоціації та міжнародні експерти, які розкажуть про те, які існують моделі ринку землі та як найкраще адаптувати іноземний досвід в сучасних українських реаліях», - коментує оргкомітет форуму.

Серед учасників до обговорення: Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, депутат верховної ради України VIII-го скликання Олексій Мушак, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Іван Мірошниченко, екс-міністр аграрної політики Литви Казіс Старкявічус, голова правління «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук, заступник керівника проекту USAID АгроІнвест Олександр Каліберда, голова ВАР Андрій Дикун, заступник голови ВАР Михайло Соколов та керівники провідних господарств членів ВАР, АВМ, АСУ та Укрцукор.

Всі бажаючі зможуть висловитись через інтерактивне голосування і обговорення на панельній дискусії, а по завершенню обговорення підпишуть звернення з єдиною позицією стосовно ринку землі та направлять її Президенту і Прем’єр-міністру України.

Окрім того, відбудеться панельна дискусія стосовно розподілу державних дотацій для сільськогосподарських підприємств, що опинились в кризовій ситуації та орієнтовані на внутрішній ринок (галузь тваринництва, овочівництва, птахівництва, садівництва та виноградарства) - «Держава і агробізнес: реалії та сьогодення».

«Наші господарства вже почали отримувати перші виплати, проте, це зовсім не те, що обіцяв нам уряд. Система спрацювала неправильно, рівень дотацій не відповідає очікуванням аграріїв, адже формула їх нарахування, запропонована ДФС, занижує об’єм виплат. Аграрії скаржаться», - коментують організатори.

Також, представники ЄБРР, IFC та USAID розкажуть про діючі програми фінансування для малого та середнього агробізнесу, фінансові інструменти для агробізнесу та додаткові методи залучення інвестицій. Олександр Буюклі, голова Першого українського сільськогосподарського кооперативу «ПУСК» презентує перший український досвід кооперування.

Реєструйтесь просто зараз!