Андрій Дикун розповість про рішення кадрових проблем агросектору на Щорічній зустрічі та бізнес-форумі ЄБРР 2017

Андрій Дикун розповість про рішення кадрових проблем агросектору на Щорічній зустрічі та бізнес-форумі ЄБРР 2017

Голова Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР) Андрій Дикун виступить на Щорічній зустрічі та бізнес-форумі ЄБРР 2017, яка відбувається 9-10 травня в місті Нікосія (Кіпр). Під час свого виступу він зосередиться на кадрових проблемах сільського господарства та інноваційних шляхах пошуку та розвитку персоналу, які застосовують сучасні аграрні підприємства, в тому числі через співпрацю зі школами та університетами.

Зокрема, цього року компанія «Дикун» відкриває «Український аграрний ліцей» - приватний навчальний заклад з допрофесійної підготовки молоді. Уже у вересні 50 майбутніх випускників почнуть своє навчання за інноваційною програмою під керівництвом молодих, активних, мотивованих викладачів, які здобули освіту та викладацький досвід за кордоном.

Основні профілі ліцею – біотехнологічний, математичний та філологічний. Учні здобудуть атестат про повну загальну середню освіту та підготуються до ЗНО, але, крім того, вони зможуть обрати для себе також і факультативні заняття: агровиробництво, економіка, журналістика, мистецтво та інші.

Детальніше про школу тут http://ual.net.ua/index.html