ВАР захищатиме інтереси аграріїв на проміжному перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту добрив з Росії

ВАР захищатиме інтереси аграріїв на проміжному перегляду  антидемпінгових заходів щодо імпорту добрив з Росії

Департамент торговельного захисту Мінекономрозвитку зареєстрував Всеукраїнську Аграрну Раду (ВАР) у якості заінтересованої сторони в рамках проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту добрив з Росії (аміачної селітри) та дозволив представляти інтереси аграріїв на відповідних слуханнях.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) прийняла рішення про введення антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну карбаміду та КАС з Росії 26 грудня. Однак ВАР та аграріям України вдалося вплинути на це рішення, і 13 лютого антидемпінгові мита були призупинені до 1 липня 2017 року. Таким чином ми не допустили зриву весняної посівної кампанії, але ризикуємо закуповувати добрива за необґрунтовано завищеними цінами компанії OstChem під час осінньої посівної кампанії.

ВАР розраховує, що участь громадської організації – представника інтересів агросектору у слуханнях щодо перегляду антидемпінгових заходів на аміачну селітру з РФ за умови об’єктивної позиції МКМТ дозволить вчасно донести до Уряду аргументи найбільш заінтересованої сторони та уникнути недостачі цього виду добрив під час осінньої посівної.