Аграрії дали оцінку роботі голови Держпродспоживслужби

Аграрії дали оцінку роботі голови Держпродспоживслужби

Аграрії та профільні об’єднання виступають на підтримку Держпродспоживслужби й особисто голови відомства Володимира Лапи, оскільки його появу на чолі служби асоціюють з більшою відкритістю та прозорістю роботи організації.

На думку аграрних асоціацій та виробників, за час роботи Лапи «зрушилася з мертвої точки» низка важливих проектів. Зокрема тваринники виділяють набуття чинності «Інструкції з профілактики і боротьби з АЧС», розробку «Інструкції з профілактики та боротьби із заразним вузликовим дерматитом ВРХ, проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення заходів із біологічної безпеки та збереження тваринництва в Україні». Також відзначають допомогу Лапи в пришвидшенні бюрократичної процедури під час подачі заяви і проходження ветеринарного нагляду та контрою при завезенні високогенетичних тварин членам АВМ у господарства.

«Жодне звернення АВМ до Держпродспоживслужби чи особисто до чинного голови служби не залишалося без уваги, незалежно від розміру господарства і піднятої проблеми. А питань не бракувало саме через величезну кількість змін, рокіровок і нестачу кадрового потенціалу відомства», ― зазначила Ганна Лавренюк, віце-президент Асоціації виробників молока (АВМ).

«Це новостворений орган, але він уже активно функціонує. Для прикладу, у минулому році Володимир Іванович надавав всебічну допомогу щодо організації регіональних семінарів щодо інформування учасників молочної галузі про загрози поширення транскордонних хвороб ВРХ, які проводила АВМ, особисто брав участь у розробці Інструкції з профілактики та боротьби із заразним вузликовим дерматитом. Сьогодні тваринницькі господарства України не мають жодних проблем з Держпродспоживслужбою, адже після створення цієї служби відбулося скасування необґрунтованих перевірок, в результаті ― зменшився тиск на виробників», ― прокоментував Ігор Присяжнюк, ветеринарний лікар АВМ.

«Безперечно, те що ця служба сформована — значний позитив. Плюс і в тому, що і Володимир Лапа особисто, і відомство в цілому — відкриті до співпраці, зокрема й з громадськими організаціями. З досвіду АСУ, разом з експертами Держпродспоживслужби ми працювали над низкою проектів, наприклад новою редакцією "Інструкції з профілактики і боротьби з АЧС", проектом Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення заходів із біологічної безпеки та збереження тваринництва в Україні". Щоразу зустрічали лише розуміння і готовність разом вирішувати проблему», ― зауважив Артур Лоза, президент Асоціації «Свинарі України»

«Ми, як організація, яка займається розвитком експорту, задоволені співпрацею з Держпродспоживслужбою і паном Лапою зокрема. Наша діяльність націлена на розвиток експортних ринків і відомство активно у цьому сприяє на державному рівні», ― додав Богдан Шаповал, голова Ради з питань експорту продовольства (UFEB).