Аграрії звернуться до депутатів за підтримкою своєї позиції щодо земельної реформи

Аграрії звернуться до депутатів за підтримкою своєї позиції щодо земельної реформи

Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) і аграрії України звернуться до народних обранців — депутатів мажоритарників, з проханням підтримати їхню позицію щодо земельної реформи.

Нагадаємо, позиція аграріїв була сформована під час Agri Invest Forum 2017 і подальшого обговорення з великими профільними асоціаціями. Ознайомитися з нею можна за посиланням https://www.slideshare.net/uacouncil/1-75888962

«Ми свого часу голосували за цих людей (прим. - депутатів мажоритарників), тому сподіваємося на їх підтримку в найважливішому для нас питанні. Уже завтра аграрії з усієї України почнуть відправляти листи депутатам. Ні в якому разі не можна допустити проходження законопроектів щодо запуску ринку землі в тому вигляді, в якому зараз вони представлені. Будь-яка реформа вимагає опрацювання та підготовки, а таку складну і болючу для всієї країни реформу хочуть провести за кілька місяців тільки тому, що якісь люди в уряді поклали на себе право розпоряджатися українською землею на свій розсуд», — прокоментував член ВАР.