Кооператив ПУСК та Syngenta оголосили про співпрацю

Кооператив ПУСК та Syngenta оголосили про співпрацю

Сільськогосподарський кооператив ПУСК та лідер світового масштабу у сфері виробництва засобів захисту рослин та високоякісного насіння Syngenta оголосили про співпрацю, в рамках якої кооператив отримає спеціальні умови за існуючими фінансовими програмами компанії.

Пропозиція щодо співпраці надійшла від Syngenta в ході зустрічі в Києві 16 травня. Участь у зустрічі взяли представники Syngenta, «Пуск» та Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Зокрема, зі сторони Syngenta були присутні генеральний директор Гебхард Рогенхофер, керівник групи з розвитку бізнесу Хелен Феірлемб та менеджер з розвитку бізнесу Ксенія Городецька, зі сторони ПУСК - директор Андрій Дикун та виконавчий директор Олександр Буюклі, зі сторони ЄБРР - міжнародний економіст з питань агробізнесу Василь Говгера.

Учасники зустрічі обговорили питання забезпечення стабільного сільськогосподарського виробництва за допомогою сучасних інноваційних досліджень і технологій, а також фінансові рішення, які компанія «Syngenta» пропонує своїм клієнтам: «Форвард Плюс», «Агрі Плюс», «Підтримка Плюс» та багато інших. Велику увагу було приділено успішному застосуванню аграрних розписок для забезпечення форвардних контрактів.

Заплановано провести ряд навчальних семінарів з представниками аграрних підприємств в регіонах України щодо покращення технологій та механізмів агровиробництва.