Практикуючі аудитори розповідають про підводні камені податкового законодавства на бізнес-семінарі Аграрної школи «Дикун»

Практикуючі аудитори розповідають про підводні камені податкового законодавства на бізнес-семінарі Аграрної школи «Дикун»

Сьогодні, 9 червня в м. Умань проходить бізнес-семінар Аграрної школи «Дикун», під час якого учасники Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР) та інші зацікавлені агро-виробники дізнаються про підводні камені нового податкового регулювання 2017 року.

Семінар проводять голова Податкового комітету Громадської ради при Мінекономрозвитку, практикуючий аудитор, партнер аудиторської компанії Crowe Horwath AC Ukraine Ольга Богданова та її колега також практикуючий аудитор та партнер Crowe Horwath AC Ukraine Оксана Зайцева.

Під час семінару Ольга Богданова розповість про особливості нового для сільськогосподарських виробників оподаткування ПДВ, правила заповнення та подачі податкових документів, а також про зупинення податкових накладних з 1 липня 2017 року. Експерт зупиниться на питанні, чому для аграріїв особливо важливо дотримуватися касової дисципліни та як її підтримувати, як працюють аграрні розписки, а також розповість про дії працівників до та під час перевірок сільськогосподарських підприємств.

Оксана Зайцева доповнить матеріал основними аспектами нового порядку перевірок з дотримання трудового законодавства, який діє з 16 травня поточного року, а також розповість про особливості нарахування заробітних плат та оподаткування ПДФО.