Володимир Гройсман завітає на відкриття «Українського аграрного ліцею»

Володимир Гройсман завітає на відкриття «Українського аграрного ліцею»

1 вересня 2017 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман завітає на відкриття «Українського аграрного ліцею» - першого приватного навчального закладу з допрофесійної підготовки молоді, який матиме факультативні заняття з агровиробництва.

У вересні навчання в «Українському аграрному ліцеї» розпочнуть 50 школярів. Заклад має три основних профілі: біотехнологічний, математичний та філологічний. За два роки учні здобудуть атестат про повну загальну середню освіту та підготуються до ЗНО за інноваційною програмою під керівництвом молодих, активних, мотивованих викладачів, які здобули освіту та викладацький досвід за кордоном.

Крім того, ліцеїсти зможуть обрати для себе також і факультативні заняття: агровиробництво, економіка, журналістика, мистецтво та інші. Оскільки факультативи проходитимуть на відповідних підприємствах, учні здобудуть практично орієнтовану допрофесійну підготовку і зможуть ще до вступу до ВНЗ спробувати себе в різних професіях і сферах.

Усі профілі ліцею передбачають поглиблене вивчення іноземних мов. Заклад запрошує до викладання носіїв англійської та німецької мови.

Цього року «Український аграрний ліцей» приймає учнів, що переходять до 10 класу. Вступ відбувається на конкурсній основі. Прийом заяв розпочався з 15 травня і триватиме до 16 серпня. Детальніше про умови вступу – на сайті «Українського аграрного ліцею» http://ual.net.ua/index.html.