​ВАР працюватиме з Мінфіном для вирішення проблем зупинення ризикових накладних

​ВАР працюватиме з Мінфіном для вирішення проблем зупинення ризикових накладних

Заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР) Михайло Соколов став учасником робочої групи при Міністерстві фінансів, яка буде опікуватися розв’язанням проблем, що виникають при роботі системи зупинення ризикових податкових накладних.

Робоча група працюватиме на постійній основі і представлятиме інтереси підприємців, які зіткнулися з проблемами, пропонуватиме шляхи вирішення нагальних питань, а також розроблятиме кращі рішення для роботи системи зупинення ризикових накладних. Учасниками робочої групи є представники Мінфіну, Державної фіскальної служби, експерти податкової та бухгалтерської сфери і представники асоціацій бізнесу.

Нагадаємо, система зупинення реєстрації ризикових накладних запрацювала з 1 липня 2017 року. Як повідомив експерт ВАР від юридичнoї фірми OMP Tax&Legal, Audit&Accounting Віталій Смердов, наразі ця система призводить до величезних втрат підприємств (особливо ризикують покупці товару, які в результаті цього не можуть вчасно відобразити податковий кредит). До переліку «ризикових» товарів увійшла й сільськогосподарська продукція: пшениця, кукурудза, ячмінь, насіння соняшнику, олія соняшникова, цукор, хлібобулочні, кондитерські вироби тощо.

25 липня 2017 p з 14:00 до 15:00 Всеукраїнська Аграрна Рада спільно з Ольгою Богдановою проведе експрес-вебінар на тему блокування ризикових накладних