Керівник ПУСК виступив на навчальному тренінгу «Кооперація в зерновій галузі: принципи та кращі світові практики»

Керівник ПУСК виступив на навчальному тренінгу «Кооперація в зерновій галузі: принципи та кращі світові практики»

Керівник Першого українського сільськогосподарського кооперативу (ПУСК) Олександр Буюклі виступив із доповіддю "Перспективні напрямки кооперації-практичний досвід" під час навчального тренінгу «Кооперація в зерновій галузі: принципи та кращі світові практики», який відбувся у межах програми «Підтримка розвитку українських сільськогосподарських кооперативів». Захід організовано за сприяння ЄБРР, Rabobank, FAO та KMBS.

«Такі семінари на тему кооперації – інформативні та ефективні. Адже розказують про історію виникнення кооперативного руху, про сучасність кооперації та її вплив на економіку», - зазначив керівник ПУСКу.

За словами Олександра Буюклі, європейські та американські виробничі кооперативи існують понад 70 років та мають вплив не тільки на економіку своєї країни, а й на світову.

«Кооперативи виробляють 60-70% товару у своїх країнах. Я вважаю, що кооперація – це потужний інструмент в руках аграріїв. Адже одного сільгосптоваровиробника не завжди почують, а кооператив із 1 тис, 10 тис чи 50 тис фермерів - почують всі», - підкреслив він.