Спеціалісти робочої групи щодо блокування накладних при Мінфіні виступлять на форумі ВАР 6 вересня

Спеціалісти робочої групи щодо блокування накладних при Мінфіні виступлять на форумі ВАР 6 вересня

Учасники форуму Всеукраїнської Аграрної Ради «Виклики осені: рейдерство, дотації та блокування податкових накладних», що пройде 6 вересня в ТРЦ «Термінал» (м. Бровари), особисто поспілкуються зі спеціалістами з Міністерства фінансів та Державної фіскальної служби, які працюють в робочій групі при Мінфіні з питань зупинки реєстрації ризикових податкових накладних.

Як повідомив заступник голови ВАР Михайло Соколов, на останньому засіданні робочої групи 31 вересня її учасники обговорили варіант виходу з кризи, в якій через недосконалу систему зупинки накладних опинилися аграрії, що намагаються зараз продати зібраний урожай.

«Ми пропонуємо автоматично реєструвати технологічні карти тим, у кого є земля в обробці, хто був платником ПДВ за спецрежимом у 2016 році або є учасником програми держпідтримки в цьому році, якщо у них за цей час не змінювалися власники і директори. Таким чином проблема буде знята. Підприємству потрібно буде спочатку подати технологічну карту, а потім вже реєструвати податкову накладну, і вона не буде блокуватися», - сказав Михайло Соколов.

Переваги та недоліки цієї пропозиції, а також строки, в які вона може бути втілена, учасники форуму ВАР зможуть обговорити 6 вересня разом зі спеціалістами робочої групи при Мінфіні. Крім того, будуть підняті теми аграрного рейдерства та розподілу державних дотацій. Спікерами форуму стануть провідні експерти галузі, практикуючі аудитори, юристи, народні депутати та представники влади.

Щоб взяти участь у форумі, зв'яжіться з нами по телефону: +38 067 472 12 44.
Акредитація представників преси здійснюється за електронною поштою: press@uacouncil.org.