Близько 100 одиниць техніки в дії та новий рекорд України – Битва Агротитанів 2017

Близько 100 одиниць техніки в дії та новий рекорд України – Битва Агротитанів 2017

7-8 вересня на полях групи компаній «ТАК», що на Тетіївщині відбудеться наймасштабніша щорічна виставка-демонстрація техніки в польових умовах «Битва Агротитанів 2017», де буде представлено понад 100 одиниць техніки в дії та зареєстровано рекордний найпродуктивніший та з найбільшою шириною захвату подрібнювач рослинних залишків KUHNRMS 820, повідомляють організатори.

Показ техніки здійснюватиметься в межах шести постійно діючих демонстраційних зон: І зона – борони та культиватори; ІІ зона – сівалки; ІІІ зона – плуги та глибокорозпушувачі; ІV зона – комбайни; V зона – гібриди кукурудзи та агрохімія; VI зона – обприскувачі.

«Новинка цього року полягає в тому, що окрім цілеспрямованих групових показів техніки кожен бажаючий зможе обрати ту одиницю, яка його цікавить і компанія виробник здійснить індивідуальну демонстрацію. Не потрібно витрачати час на очікування, все відбувається індивідуально і за бажанням аграрія», - коментують організатори Битви Агротитанів.

Такий формат, на думку організаторів, допоможе кожному учаснику вибрати найбільш підходящу для його умов одиницю техніки, врахувати всі особливості та оцінити ефективність роботи агрегата: «Минулоріч, з поля було продано 32 одиниці техніки та укладено 43 договори купівлі-продажу, що свідчить про те, що люди знаходять техніку відповідно до своїх потреб. З урахуванням індивідуальних показів для кожного бажаючого очікуємо, що ця цифра зросте мінімум вдвічі», - пояснюють в оргкомітеті.

Окрім того, в «V Битва Агротитанів» організовує спеціальну демонстраційну зону точного землеробства, де всі учасники зможуть ознайомитися з останніми розробками найзатребуванішої технології у сфері агрономії. Компанії-партнери: «Агрікон Україна», ТОВ «Стірфарм», компанія «ГеоМетр», «Агрілаб» презентуватимуть методи діагностики ґрунту, картографування (використання дронів), переобладнання техніки (ґрунтообробної, посівної, для збору урожаю).

Ще одна новинка цього року – зона «ранніх посівів», яка дає змогу відвідувачам оцінити сівалки не лише в роботі, а й побачити її безпосередні результат - 4-х тижневі сходи кукурудзи та пшениці. «Потенційні покупці хочуть бачити і результат роботи сівалки: глибину посіву, густоту та сходження. Саме тому, ми зробили «демонстраційні посіви» за місяць до події», - пояснюють організатори.

Окремо діятиме виставкова зона, де учасники матимуть можливість оглянути зразки техніки в статиці від компаній-партнерів: KUHN, Pottinger, Vaderstad, TitanMachinery, Case IH, Amaco, Horsch, Iveco, Versatile, MasseyFerguson, Агріматко Україна, ВФК, KET, Альбіон, Агро-Спец-Запчастина, Грасфілд, ТД Фаворит, Techno-Craft, RICH LAND, Техноторг, Техновектор, Гомсельмаш, АгроКонтинент-Україна, APACHE, TriDaAgro, Мінетех, Лозівські машини, Агросервіс Юпітер 9, VAIT Agropartners, Дойче Аграртехнік; оцінити всі переваги пропозицій для агробізнесу від фінансових партнерів: PireeusBank, KredoBank, ProCreditBank, насіннєвих та агрохімічних партнерів: RAGTSemences, ЄвроХім-Україна, TransHimTrade, Агро-Євро-Консалтинг, УкрАгроРесурс, МАЇС, Біобаланс, Лімагрейн.

Завод Кобзаренка, Бердянські жатки, Elvorti, Agromash-Kalina, Уманьфермаш, ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», VelesAgro, LKMZ – всі ці українські виробники техніки уже готові до індивідуальних та групових показів, адже їхня продукція нічим не поступається закордонній.

Унікальний тест-драйв позашляховиків, легкових автомобілів, авто для сільського господарства, а також безліч знижок на свою продукцію представлять «Автомобільні партнери» Битви Агротитанів 2017: група компаній АІС, Suzuki, Renault, Citroen, Scania, Skoda, Mitsubishi, Fiat та Peugeot.

Понад 100 одиниць техніки в дії, більше ніж 2000 учасників, близько 70 компаній партнерів, за підтримки профільних асоціацій (АВМ, АСУ, ВАР, Укрцукор) – нам є чим Вас здивувати!

Детальна інформація на сайті www.bitvatitanov.com.ua або ж за тел.: +38 067 470 55 63.