ВАР та ПУСК виступлять на конференції з питань кооперації у Кропивницькому

ВАР та ПУСК виступлять на конференції з питань кооперації у Кропивницькому

Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) та Перший український сільськогосподарський кооператив (ПУСК) візьмуть участь в навчально-практичній конференції «Економічний ефект та соціальна значимість об’єднань фермерських господарств», яка відбудеться 22 вересня у м. Кропивницький.

Організатор заходу - Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата.

В рамках конференції керівник ПУСКу Олександр Буюклі розповість про практичний досвід в перспективних напрямках кооперації та досягнення, якими може похвалитися його кооператив за неповний рік існування. Зокрема, це – 54 учасники кооперативу, 156 тис. га земельного банку та 80 тис. тон реалізованого збіжжя у 2016-2017 маркетинговому році.

Заступник голови ВАР Денис Марчук виступить з двома доповідями: «Бути чи не бути ринку землі в Україні. Як рухатиметься земельна реформа» та «Перспективи боротьби з земельним рейдерством». Питання ринку землі нерозривно пов’язане з проблемою земельного рейдерства, оскільки ,якщо не викоренити існуючі сьогодні схеми захоплення орендованої землі, вони будуть застосовані на приватних ділянках щойно з’явиться можливість їх продавати. 

Більш детальна інформація: http://www.chamber.kr.ua/arhiv-anonsiv/1638-navchalno-praktichna-konferentsiya-ekonomichniy-efekt-ta-sotsialna-znachimist-ob-ednan-fermerskih-gospodarstv.html