Запрошуємо на офіційне відкриття Українського аграрного ліцею 6 жовтня

Запрошуємо на офіційне відкриття Українського аграрного ліцею 6 жовтня

Відсутність якісно підготованих молодих кадрів вже давно став головним болем власників аграрних господарств і компаній. Адже до аграрних вищих навчальних закладів приходить молодь, яка не бажає пов`язувати своє життя із сільським господарством.

Саме тому з метою підтримки сучасної молоді, розвитку її лідерських якостей, ініціативності, подолання стереотипів щодо аграрного сектору був створений Український аграрний ліцей. 

Офіційне відкриття цього найбільш інноваційного закладу аграрної освіти відбудеться 6 жовтня 2017 року в м.Умань.
Організатори події - Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) та Консультаційна компанія Dykun.

Учасники: 

  • голова ВАР Андрій Дикун; 
  • директор Українського аграрного ліцею Олена Ярошинська; 
  • міністр освіти і науки України Лілія Гриневич; 
  • перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Український аграрний ліцей вже сьогодні працює на випередження реалізації ідей реформування системи освіти і втілює в життя положення нового Закону України «Про освіту», зокрема, в організації профільної середньої освіти.

Альтернативна педагогічна система, яка апробується в ліцеї, передбачає відмову від традиційних засад організації освітнього процесу. Акценти в освітній діяльності Українського аграрного ліцею зміщено в бік командної співпраці, спільного продукування й реалізації ідей. За два роки навчання ліцеїсти здобудуть не лише академічні знання, але й спробують себе як мінімум у трьох професіях у реальних умовах праці.

Впровадження нової моделі освітньої діяльності та допрофесійної підготовки в Українському аграрному ліцеї анонсується як основа створення мережі освітніх закладів по всій Україні. Для цих опорних закладів сільської місцевості ліцей стане освітнім центром впровадження інноваційних технологій.