Аграрні асоціації наполягають на збільшенні фінансування «квазіакумуляції ПДВ» у 2018 році

Аграрні асоціації наполягають на збільшенні фінансування «квазіакумуляції ПДВ» у 2018 році

Найбільші аграрні асоціації звернулися до редакції «Економічної правди» з проханням опублікувати їхню позицію та аргументи про недостатність закладених у бюджет 2017 року 4 млрд грн для фінансування «квазіакумуляції ПДВ» та необхідність у наступному році збільшити видатки за цією програмою.

Причиною цього звернення стали публікації на «Економічній правді», що вийшли 19 жовтня за заголовками «Депутати БПП і Самопомочі просять скасувати обмеження дотацій для Косюка» і «Депутати з БПП і "Самопомочі" проштовхнули в бюджет мільярдні дотації для Косюка».

Стурбованість аграріїв викликало наступне твердження: «Парламентарі із "Самопомочі" попросили збільшити передбачений обсяг дотацій за програмою з 2 до 4,5 млрд грн, тобто на рівні 2017 року. Утім, якщо МХП і "Укрлендфармінг" будуть отримувати до 150 млн грн, то в цьому немає потреби, інші виробники не зможуть вибрати ці кошти. Так, у 2017 році на спецдотації було передбачено 4 млрд грн якраз через те, що не було обмежень для великих груп компаній» (http://www.epravda.com.ua/news/2017/10/19/630239/).

Асоціації вважають це твердження необґрунтованим і таким, що не відповідає дійсності. Відповідне звернення підписали Всеукраїнська Аграрна Рада, Асоціація виробників молока, Асоціація «Свинарі України», Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор» та Аграрний союз України.

Крім того, причиною занепокоєння послужило рішення Комітету Верховної Ради з питань бюджету, який 19 жовтня відхилив поправку про збереження суми дотацій на рівні 4 млрд грн, підтримавши таким чином пропозицію уряду передбачили у два рази менше. Тому аграрії звернулися і до Бюджетного комітету. Крім згаданих об’єднань, під документом додали свої підписи також керівники Української аграрної конфедерації, Українського клубу аграрного бізнесу та Союзу птахівників України.

Як відомо, загальний обсяг бюджетної дотації, передбаченої на виплату аграріям за програмою дотацій у 2017 році складає 4 млрд грн. При цьому, згідно діючих нормативних актів, не менше 2 млрд грн має бути виплачено виробникам молока, свинини, овочів тощо, і не більше 2 млрд – галузі птахівництва. Про недостатність цих коштів свідчить той факт, що на сьогодні коефіцієнт покриття бази для нарахування дотації при її виплаті складає менше 70% і продовжує знижуватись, тобто замість однієї гривні аграрії отримують менше 70 копійок.

Бюджетних коштів недостатньо навіть з урахуванням того, що в першому півріччі цього року підприємства, які одночасно займаються виробництвом продукції тваринництва та рослинництва (а таких у вітчизняному тваринництві – переважна більшість), практично не отримували дотацію.

Саме тому, навіть якщо вимоги аграріїв будуть почуті, і порядок виплати дотації буде змінено, 2 млрд грн буде абсолютно недостатньо для виплати дотації у 2018 році, навіть за умови позбавлення всіх без винятку птахівницьких підприємств права на її отримання.

Асоціації також повідомили, що вже розробили пропозиції до проекту бюджету на 2018 рік щодо уточнення обсягів та напрямів державної підтримки агросектору та надіслали їх до Кабміну й Верховної Ради (зокрема, голів Комітетів з питань бюджету та з питань аграрної політики).

В погодженому провідними профільними асоціаціями тексті пропозицій йдеться не лише про необхідність збереження дотації як мінімум на рівні 2017 року (4 млрд грн), але й про необґрунтованість збільшення фінансування за іншими програмами. Так, обсяг коштів для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва планується невиправдано збільшити з 500 млн грн до 945 млн грн, хоча, за найбільш оптимістичними оцінками, у поточному році використання зазначених коштів не перевищуватиме 250 млн грн (тобто 50% від виділеної на 2017 рік суми).

Крім того, необґрунтована сума видатків на часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм в 1,6 млрд грн. Так, за даними Асоціації виробників молока України та Асоціації «Свинарі України», загальний обсяг необхідного фінансування під зазначені цілі становитиме у 2018 році до 400 млн грн.

На переконання аграріїв, завищені суми, що передбачені проектом бюджету-2018 на компенсації будівництва ферм, є намаганням зберегти старі непрозорі схеми розподілу держдопомоги, користуючись якими, представники великого олігархічного бізнесу, які і без того мали на те фінансову змогу, зводили величезні тваринницькі та овочівницькі комплекси фактично за державний кошт.

Все вищевказане є загальновідомими фактами, однак, вони, як і позиція переважної більшості аграрних асоціацій не знайшли відображення в зазначених матеріалах «Економічної правди».

В дійсності ж, криза, в якій перебуває сьогодні тваринницька галузь, змушує більшість її представників замислюватись над виживанням, відновленням поголів’я для заповнення уже наявних скотомісць і забезпеченням хоча б мінімального рівня рентабельності, а не над розвитком будівництва нових ферм. Тому для аграріїв таке важливе збереження, а бажано збільшення суми дотації, що отримується саме за виробництво відповідних видів сільськогосподарської продукції, а не на будівництво.

Аграрні асоціації просять редакцію «Економічної правди» звертатись до них, як представників галузі, при публікації матеріалів, що висвітлюють питання, які є критично важливими для всього вітчизняного АПК, та провести зустріч з виробниками дотаційних видів продукції, щоб з перших вуст дізнатися про їхнє ставлення до проблеми, яка обговорюється. Аграрії готові організувати таку зустріч найближчим часом.