​Церемонія нагородження найефективніших – Аграрний Олімп 2017

​Церемонія нагородження найефективніших – Аграрний Олімп 2017

30 листопада в Києві, в концерт-холі Freedom відбудеться вручення найпрестижнішої аграрної премії року - Аграрний Олімп 2017, організатором якої виступає Всеукраїнська Аграрна Рада та агроконсалтингова компанія DYKUN, за підтримки галузевих асоціацій: Асоціації виробників молока, Асоціації свинарів України та Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор».

«На сьогоднішній день, аграрії є локомотивом української економіки. Вони забезпечують понад 12% ВВП країни та близько третини надходжень до державного бюджету. Це люди, завдяки праці яких Україна стає серйозним гравцем на міжнародній арені та покращується інвестиційний клімат країни. Це соціально активні люди з чіткою громадянською позицією, які розвивають не лише аграрний сектор, а й переймаються питанням розвитку інфраструктури, освіти та економіки. Саме тому ми хотіли б відзначити та висловити повагу таким «аграрним героям», - прокоментував заступник голови ВАР Денис Марчук.

Захід, приурочений до «Дня працівника сільського господарства» об’єднає близько 300 власників агропідприємств, які входять до складу дієвих галузевих асоціацій, а також більше 100 представників міжнародних організацій, світових аграрних компаній, іноземних посольств, високопосадовців та громадських діячів. Серед них представники Європейського банку реконструкцій та розвитку (ЄБРР), Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), посольств Франції, королівства Нідерланди, Китаю, Німеччини, Казахстану, Узбекистану, Канади, а також представники МінАПК, Мінінфраструктури та Мінюсту.

Церемонію вручення нагород проведе відомий український телеведучий, актор, режисер та шоу-мен Григорій Решетник. Спеціальні гості свята: співачка та телеведуча Оля Цибульська і супер фіналіст шоу «Х-фактор» Кирило Каплуновський.