Хто з учасників ВАР отримає найпрестижнішу нагороду на «Аграрному Олімпі 2017»?

Хто з учасників ВАР отримає найпрестижнішу нагороду на «Аграрному Олімпі 2017»?

Уже за декілька днів, 30 листопада у концерт-холі Freedomукраїнські сільськогосподарські виробники зберуться на найбільш престижній церемонії нагородженні за досягнення у сфері сільського господарства – «Аграрний Олімп 2017».

Гостями заходу стануть і учасники одного з найпотужніших сільськогосподарських об’єднань країни – Всеукраїнської Аграрної Ради.

«Буквально за останні півроку кількість учасників ВАР зросла більш ніж на 50%. Нам приємно спостерігати, що об’єднання розширюється за рахунок господарств, що приділяють велику увагу розвитку виробництва, впровадженню новітніх технологій, але не менше піклуються про підтримку соціальної інфраструктури. Завдяки ним відремонтовані сотні кілометрів доріг, десятки шкіл, лікарень, будинків культури і церков. Вони надають допомогу учасникам АТО і хворим дітям, будують для односельчан житло. Здається, всі ці добрі справи можна перераховувати нескінченно довго», - ділиться враженнями заступник голови ВАР Олександр Сліпченко.

Саме тому цього року, коли перед колегією ВАР постало завдання обрати номінантів для «Аграрного Олімпу», було прийняте одноголосне рішення – номінувати всіх. Адже вкрай складно визначити лідерів серед господарств, абсолютно кожне з яких докладає всіх своїх зусиль, щоб покращити життя на селі. Тому в 2017 році премією «Лідер галузі» будуть відзначені всі присутні на церемонії нагородження учасники ВАР.

«Сільське господарство забезпечує 12% ВВП України і більше 40% виручки від експорту. Аграрії рухають економіку нашої держави, і кожен із них вносить свій непростий вклад. Ми об’єдналися, щоб єдиною силою виступити проти рейдерства, свавілля податкової та виробників добрив. Ми разом виступаємо за справедливу державну підтримку. Тому від імені Всеукраїнської Аграрної Ради ми хочемо нагородити всіх наших учасників», - сказав Олександр Сліпченко.