​Аграрний олімп 2017 – ефективним бути модно

​Аграрний олімп 2017 – ефективним бути модно

Найочікуваніша церемонія нагородження лідерів аграрного бізнесу зібрала в столиці понад 300 аграріїв, серед яких 220 керівників та власників провідних аграрних підприємств України, які протягом року працею доводили свою ефективність.

Привітав усіх присутніх з професійним святом голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун відзначивши що, аграрії – це люди, які єднають країну: «Кожного дня, на своїх підприємствах, на своїх заводах аграрії вкладають цеглинку в фундамент української державності. Ви є, без перебільшення, фундаментом української нації».

Долучилась до привітань і заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева наголошуючи, що аграрії є не лише фундаментом нашої країни, а тією креативною силою, яка направлена на створення: «Як на мене, агропромисловий комплекс є найбільш креативною індустрією. Ви творите кожного дня не просто виробляючи, а годуючи безліч країн світу. Ви збираєте рекордні врожаї, сподіваємось згодом на такі ж гарні результати в галузі тваринництва. Саме ви створюєте атмосферу впевненості держави в собі».

Загалом, 220 присутніх керівників отримали почесну нагороду «Лідер галузі». Це члени дієвих галузевих асоціацій: Всеукраїнської Аграрної Ради, Асоціації свинарів України, Асоціації виробників молока та Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор». Окрім того, ще понад 300 нагород прямують до своїх власників, які не змогли бути присутніми на церемонії.

Щорічне свято відзначення аграрних героїв відбулось завдяки підтримці постійних компаній-партнерів. Відтак, Спященко Олександр, генеральний директор Волинської фондової компанії відзначив, що на сьогоднішній день аграрії мають доступ до багатьох найкращих та сучасних рішень, тому важливо забезпечити належну підтримку від держави.

Ольга Балицька, представник адвокатського об’єднання «PwC Legal» зауважила, що Україна завжди була аграрною країною: «З дитинства я чула те, що Україна – це житниця Європи, проте враховуючи економічну кризу, проблеми індустріального характеру, урбанізацію, ми це забуваємо. Але варто пам’ятати найголовніше - найкращі чорноземи знаходяться саме в Україні, і всі ми з вами живемо за рахунок праці аграріїв».

Професійного розвитку та прибутковості усім присутнім побажав Анатолій Пензін, представник компанії КУН-Україна: «Нехай жодні перешкоди не заважають українським аграріям досягати цілей, а їхня робота приносить лише задоволення. В свою чергу, компанія КУН докладає чимало зусиль, щоб українські аграрії були забезпечені найсучаснішою, найновішою технікою. Було пророблемо чимало організаційних зусиль, аби наші аграрії отримували найкращий сервіс і могли ефективно працювати».

Завершив привітальну частину Антон Костирко, директор з маркетингу компанії AGCO у Східній Європі презентувавши новітню модель трактора Massey Ferguson 6713 та відзначивши організаторів заходу, які зуміли об’єднати таку кількість представників ефективного аграрного бізнесу.

Розважали гостей відома телеведуча та співачка Оля Цибульська, фіналіст шоу «Х-фактор» Кирило Каплуновський і популярний шоу-мен Григорій Ришетник.

Платиновий партнер КУН Україна заздалегідь підготували феєричний подарунок - 35-ти кілограмовий торт та шоу барабанщиць.

Окрім того, всі гості могли віртуально побувати у Франції відвідавши стилізований стенд платинових партнерів КУН-Україна, Волинська фондова компанія та АГКО. Незабутню атмосферу Сполучених штатів Америки можна відчути побувавши на стенді компанії партнера Хог Слат Україна.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська Аграрна Рада спільно з агроконсалтинговою компанією Dykun та за підтримки галузевих асоціацій: Асоціація виробників молока, Асоціація свинарів України і Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор».