Тричі продане СТОВ «Колос». Як бути далі?

Тричі продане СТОВ «Колос». Як бути далі?

У вітчизняному агросекторі продовжуються рейдерські захоплення господарств, не стали на заваді й новорічні свята.

Так, колишній власник СТОВ «Колос» (Київська область. Кагарлицький район) просить скасувати реєстрацію права власності 2014 р., з метою повернення йому у власність господарства. Обґрунтовує скаргу тим, що він ніби то не знав, що продав дане підприємство. Однак теперішні власники наголошують, що колишній керівник з 2014 року неодноразово купував та продавав корпоративні права даного ж товариства від імені свого Фермерського господарства, при цьому бувши директором СТОВ «Колос». Всі підписи посвідчені нотаріально.

На початку грудня відбулося засідання комісії з метою розгляду скарги, однак діючих власників підприємства чомусь повідомлено не було. За кілька днів скаргу було задовільнено. Цього ж дня розпочинається неймовірне: нотаріус Нотар О.І, таких, як він в народі називають «чорними» виключає з реєстру Ухвалу суду про заборону вчинення дій реєстраторами посилаючись на не існуючу Ухвалу апеляційного суду Київської області від 06.12.17. По факту Апеляційного оскарження та ухвали суду не було. Наявне письмове підтвердження з Апеляційного суду та районного суду.

А вже наступного дня цей же «чорний» нотаріус вносить зміни у реєстр, якими виключає фактичних власників та директора і вносить власником та директором Ружанського (скаржника).

А ще за кілька днів вже інший реєстратор КП Великодимерської селищої ради «Комунальна служба реєстрації речових прав» Жолтоухова Жанна Сергіївна проводить реєстрацію змін, а саме змінено засновника та директора підприємства.

Остання важлива інформація у даній справі - 26 грудня 2017 року державний реєстратор КП «Добробут» Литвинівської сільської ради провела реєстраційну дію по зміні засновників СТОВ «Колос», яким став ТОВ «Агрохолдинг Легіон», що за тиждень до події змінив найменування з ТОВ Охоронна Фірма Легіон і займалися приватною охоронною службою.

Слід підкреслити, директором якого з 15 грудня 2017 року став вищезгадуваний скаржник - Ружанський В.А.

ВАР продовжує відслідковувати ситуацію з даним господарством.

Прес-служба ВАР