ВАР завершив двотижневі зустрічі з вітчизняними аграріями по всій Україні

ВАР завершив двотижневі зустрічі з вітчизняними аграріями по всій Україні

Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) завершила двотижневий тур по Україні, впродовж якого проводила зустрічі з сільгоспвиробниками з різних регіонів та обговорювала з ними ключові виклики, що постали перед вітчизняною аграрною галуззю. Учасники зустрічей говорили про проблеми державної підтримки, зокрема, про необхідність збереження бюджетного відшкодування ПДВ при експорті олійних, кооперацію, перспективи відкриття ринку землі тощо.

Аграрії висловили свої думки щодо подальших напрямків розвитку вітчизняної аграрної галузі.

За результатами проведених зустрічей стало очевидно, що найбільше фермерів хвилюють питання поширення рейдерства та бездіяльність правоохоронних органів. Саме тому до власної охоронної агенції ВАР під назвою «Гайдамаки» долучається все більше підприємств з різних куточків України.

«Вдячний усім тим, хто долучився до розбудови Гайдамаків, а решту прошу не стояти осторонь. В країні неспокійно, і ми повинні активно об’єднуватись і захищатись!», - коментує поточну ситуацію голова ВАР Андрій Дикун.

Всеукраїнська Аграрна Рада продовжує роботу з захисту інтересів вітчизняних сільгоспвиробників та розбудови стратегії щодо подальшого розвитку галузі.

Прес-служба ВАР