Член ВАР зазнав нападу через свою активну громадську позицію у вирішенні аграрних питань

Член ВАР зазнав нападу через свою активну громадську позицію у вирішенні аграрних питань

Сьогодні, 27 лютого, близько 4:30 ранку зловмисники здійснили підпал особистого транспортного засобу члена Всеукраїнської Агарної Ради (ВАР), керівника ТОВ «Робімакс-Агро» Аліма Міщука через його активну громадську позицію у вирішенні питань аграрного сектору.

За даними постраждалого, автомобіль стояв поблизу його будинку на околиці м. Хмельницького. Як встановили оперативники, підпал був здійснений у двох місцях з використанням суміші бензину й олії. На місці події були знайдені сліди використання паливної суміші та вимочена ганчірка.

«Зловмисник працював безпосередньо біля мого автомобілю, оперативники зняли його сліди та наразі розслідують ситуацію. Недалеко від нього на відстані близько 20 метрів стояли ще 5-6 сусідських машин, тому даний випадок можна кваліфікувати як цілеспрямовану акцію», - зазначив аграрій.

За результатами даного випадку на місце підпалу приїхали пожежники та слідчо-оперативна група у складі понад двадцять людей. Наразі правоохоронці опитують сусідів, вивчають записи з камер відеоспостереження прилеглих будинків та здійснюють пошук причетних осіб.

Алім Міщук розглядає даний випадок як «попереджувальний сигнал» через його готовність відкрито висловлювати своє невдоволення діями чиновників. Зокрема, нещодавно у ході Другого Загальнонаціонального Аграрного Віче він був одним із ініціаторів організації масштабних акцій протесту у вигляді блокування доріг у тому випадку, якщо Верховна Рада не підтримає законопроект №7403-2 щодо повернення норми про невідшкодування ПДВ при експорті олійних.

«Я ні з ким не маю побутового конфлікту. Але протягом останнього року я приділяю основну увагу вирішенню аграрних питань та відстоюю інтереси дрібних та середніх сільгоспвиробників. Тому пов’язую цей випадок зі своєю активною громадською позицією у сфері АПК. Однак змінювати свої погляди я не збираюсь», - додав Алім Міщук.

За результатами даної події Всеукраїнська Аграрна Рада направила звернення на ім’я начальника ГУНП в Хмельницькій області Василя Віконського з проханням якнайшвидше розслідувати дану ситуацію та притягти причетних осіб до відповідальності.

   

Прес-служба ВАР