У Верховній Раді зареєстрували МДО "Аграрна рада" для захисту інтересів вітчизняних сільгоспвиробників

У Верховній Раді зареєстрували МДО

Вчора, 2 березня, Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, яка вела засідання парламенту, оголосила про створення міжфракційного депутатського об’єднання "Аграрна рада", ініційованого ВАР, метою якого є підтримка та захист інтересів вітчизняних сільгоспвиробників.

До складу МДО "Аграрна рада" увійшли представники більшості парламентських фракцій та груп. Вони будуть проводити консультації, узгоджувати власні позиції та здійснювати спільні заходи із аграрними асоціаціями для реалізації реформ у галузі сільського господарства.

Співголовами МДО обрано народних депутатів:

  • Дмитра Лінько (Радикальна партія)
  • Вадима Підберезняка (Народний Фронт)
  • Сергія Лабазюка (Воля народу)
  • Івана Мірошниченка (САМОПОМІЧ)
  • Вадима Івченко (Батьківщина)
  • Сергія Хланя (БПП)

Щиро вдячні народним обранцям за активну участь у розбудові вітчизняної аграрної галузі та захист інтересів сільгоспвиробників у стінах парламенту!

Робота «Аграрної ради» сприятиме прискоренню розгляду та прийняття Верховною Радою законопроекту № 7403-2, яким передбачається відміна дискримінаційних норм щодо невішкодування ПДВ при експорті сої і ріпаку .

Крім того, робота міжфракційного депутатського об’єднання буде спрямована на розробку справедливої і прозорої системи розподілу державної підтримки сільгоспвиробників, яка змогла б працювати в автоматичному режимі, без втручання чиновників.

Наступними кроками в роботі «Аграрної ради» стануть активізація боротьби із земельним рейдерством та тіньовим ринком оренди та меліорації с/г земель, підтримка законодавства, що сприятиме унормуванню повноважень та відповідальності Держгеокадастру і державних реєстраторів, розвитку кооперативного руху, усуненню монополії на ринку азотних добрив. Наслідком від впровадження таких реформ стане зростання аграрного виробництва та зайнятості на селі, що призведе до розвитку сільських територій та збільшення інвестицій у сільське господарство.

Прес-служба ВАР